№ на выставке Учасник Категорія Номінація Бали I тур Нагороди Учасник II туру Бали II тур Всього балів Гран-Прі
1 Романій Ніка Русланівна "A1" - 4-5 років Фортепіано, класична програма 49.7 Лауреат 1 ступеня 49.7
2 Гензель Валерія Павлівна "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.0 Дипломант 49.0
3 Голубицький Дмитро Станіслаович "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 48.4 Дипломант 48.4
4 Дюндіна Іванна Євгенівна "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.0 Дипломант 49.0
5 Козенко Герман Олександрович "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 2 ступеня 49.5
6 Олійник Еліана Сергіївна "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.2 Лауреат 3 ступеня 49.2
7 Савчук Вікторія Дмитрівна "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.2 Лауреат 3 ступеня 49.2
8 Хаджинова Софія Євгенівна "A2" - 6-7 років Фортепіано, класична програма 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
9 Бойправ Валерія Олександрівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.9 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.9
10 Грищенко Єлизавета Дмитрівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.3 Приз: "Приз директора «Монтессорі центру»"; Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.3
11 Демидова Марія Михайлівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 47.6 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.6
12 Ігнатенко Поліна Олегівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.8 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.8
13 Каравашкіна Єлизавета Сергіївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 47.7 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.7
14 Кашубаіте Клея "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
15 Ковальчук Поліна Андріївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
16 Красилич Дарій Дмитрович "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.6 Лауреат 2 ступеня 49.6
17 Лопуга Марія Олександрівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.9 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.9
18 Мазлова Поліна Юріївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.2 Дипломант 49.2
19 Марунич Марія Андріївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.9 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.9
20 Мельничук Діана Денисівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.0 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 49.0
21 Михно Єлізавета Сергіївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.7 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.7
22 Олійник Давид Сергійович "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.3 Дипломант 49.3
23 Поліщук Марія Дмитрівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 47.9 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.9
24 Солянов Олександр Олександрович "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 48.8 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.8
25 Тихонова Софія Андріївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.4 Дипломант 49.4
26 Штанопруд Костянтин Романович "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.0 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 49.0
27 Янченко Андрій Владиславович "B1" - 8-9 років Фортепіано, класична програма 49.0 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 49.0
28 Воднєва Діана Романівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0 100.0 Гран-Прі
29 Горпиніч Софія Валентинівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 48.7 Дипломант 48.7
30 Грицик Олександра Олександрівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 48.6 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.6
31 Дорош Софія Володимирівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.9 Лауреат 2 ступеня 49.8 99.7
32 Зінова Дар’я Ігорівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.1 Дипломант 49.1
33 Кашубаіте Кая "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 50.0 Лауреат 1 ступеня 49.9 99.9
34 Мельник Анна Ігорівна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
35 Мітряну Ангєліна Віталіївна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.9 Лауреат 2 ступеня 50.0 99.9
36 Поліщук Софія Юріївна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 48.5 Диплом: "Диплом за високу майстерність виконання складних технічних прийомів" 48.5
37 Сіваченко Дмитро Володимирович "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
38 Стоцька Євгенія Миколаївна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 49.1 Дипломант 49.1
39 Хорватова Марія Сергіївна "B2" - 10-11 років Фортепіано, класична програма 48.8 Дипломант 48.8
40 Білоус Валерія Ігорівна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.0 Дипломант 48.0
41 Бойправ Олександр Олександрович "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.9 Лауреат 2 ступеня 48.9
42 Григоренко Валерія Сергіївна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.9 Лауреат 2 ступеня 48.9
43 Грушко Анастасія Олександрівна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 49.0 Лауреат 1 ступеня 49.0
44 Колодніцька Віра Василівна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.7 Лауреат 3 ступеня 48.7
45 Кондор Наталя Іванівна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.4 Дипломант 48.4
46 Любченко Артем Олегович "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 49.0 Лауреат 1 ступеня 49.0
47 Морозова Таїсія Олександрівна "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 47.9 Дипломант 47.9
48 Подолянчук Серафим Володимирович "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 49.0 Лауреат 1 ступеня 49.0
49 Юшковський Юрій Романович "B3" - 12-13 років Фортепіано, класична програма 48.9 Лауреат 2 ступеня 48.9
50 Білоусов Олександр Олександрович "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 48.1 Дипломант 48.1
51 Дмитрук Євгенія Олександрівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 47.3 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.3
52 Журба Альона Валентинівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
53 Каленчук Яна Вікторівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 48.7 Дипломант 48.7
54 Кіктенко Олександра Андріївна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 49.7 Лауреат 2 ступеня 49.7
55 Пахомова Мілана Володимирівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 47.3 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.3
56 Стаднічук Ірина Віталіївна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 47.3 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.3
57 Тимошенко Катерина Олександрівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 48.2 Дипломант 48.2
58 Хафіан Каріна Аднанівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, класична програма 49.4 Лауреат 3 ступеня 49.4
59 Демчик Ірина Олександрівна "C2" - 16-17 років Фортепіано, класична програма 48.0 Лауреат 3 ступеня 48.0
60 Кравченко Катерина Максимівна "C2" - 16-17 років Фортепіано, класична програма 48.1 Лауреат 2 ступеня 48.1
61 Малоштан Марія Олександрівна "C2" - 16-17 років Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 1 ступеня 49.5
62 Берчук Ірина Олексіївна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 49.8 Лауреат 2 ступеня 49.8
63 Гнатюк Василь Ігорович "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 48.4 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 48.4
64 Гордієнко Діана Андріївна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 47.9 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.9
65 Григус Наталія Сергіївна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 47.8 Диплом: "Диплом за високу майстерність у виконанні класичної музики" 47.8
66 Захарченко Анастасія Вікторівна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма Учасник
67 Козяр Анастасія Володимирівна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 49.9 Лауреат 1 ступеня 50.0 99.9
68 Леонтієнко Аліна Вікторівна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 48.9 Дипломант 48.9
69 Малишев Олексій Павлович "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 49.0 Дипломант 49.0
70 Савченко Ксенія Германівна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 47.2 Диплом: "Диплом за високу майстерність виконання складних технічних прийомів" 47.2
71 Стечишин Оксана Андріївна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
72 Федченко Михайло Андрiйович "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 48.9 Дипломант 48.9
73 Френіс Ірина Михайлівна "D0" - 18-22 роки Фортепіано, класична програма 48.7 Дипломант 48.7
74 Лу Мінчжен "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 48.0 Дипломант 48.0
75 Мазур Галина Сергіївна "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 46.5 Диплом: "Диплом за високу майстерність виконання складних технічних прийомів" 46.5
76 Марусяк Тетяна Михайлівна "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 48.8 Дипломант 48.8
77 Сюй Фейфей "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 47.3 Диплом: "Диплом за високу майстерність виконання складних технічних прийомів" 47.3
78 Хіль Олена Михайлівна "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 49.0 Лауреат 3 ступеня 49.0
79 Чень Кай "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 49.4 Лауреат 2 ступеня 49.4
80 Черешнєва Олександра Дмитрівна "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 49.9 Лауреат 1 ступеня 49.9 99.8
81 Чжан Тяньтянь "E0" - 23+ років Фортепіано, класична програма 47.7 Дипломант 47.7
82 Яременко Мирослав Антонович "A2" - 6-7 років Фортепіано, естрадна програма 49.2 Лауреат 1 ступеня 49.2
83 Макаренко Єва Олександрівна "B1" - 8-9 років Фортепіано, естрадна програма 48.4 Лауреат 1 ступеня 48.4
84 Маслова Катерина Сергіївна "B1" - 8-9 років Фортепіано, естрадна програма 47.6 Лауреат 2 ступеня 47.6
85 Фунг Амі Ан "B2" - 10-11 років Фортепіано, естрадна програма 48.9 Лауреат 1 ступеня 48.9
86 Беженська Поліна Андріївна "B3" - 12-13 років Фортепіано, естрадна програма 48.9 Лауреат 2 ступеня 48.9
87 Безбородий Арсен Ярославович "B3" - 12-13 років Фортепіано, естрадна програма 49.7 Лауреат 1 ступеня 49.7
88 Ланда Анна Вадимівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, естрадна програма 49.0 Лауреат 3 ступеня 49.0
89 Матвієнко Інга Робертівна "C1" - 14-15 років Фортепіано, естрадна програма 49.3 Лауреат 2 ступеня 49.3
90 Янченко Олександр Владиславович "C1" - 14-15 років Фортепіано, естрадна програма 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
91 Фортепiанний дует у складі Грушко Анастасії та Сауткіної Юлії "B0" - 8-13 років Фортепіанні ансамблі 49.0 Лауреат 2 ступеня 49.0
92 Фортепіанний ансамбль у складі Поліни та Софії Файнгольд "B0" - 8-13 років Фортепіанні ансамблі 48.8 Дипломант; Приз: "Приз глядацьких симпатій від компанії «Монтессорі центр»" 48.8
93 Фортепіанний ансамбль у складі Харькова Олександра та Лазарева Олександра "B0" - 8-13 років Фортепіанні ансамблі 49.3 Лауреат 1 ступеня 49.3
94 Фортепіанний дует у складі Гапон Марії та Оробчук Анни "B0" - 8-13 років Фортепіанні ансамблі 48.5 Дипломант 48.5
95 Фортепіанний квартет "B0" - 8-13 років Фортепіанні ансамблі 48.9 Лауреат 3 ступеня 48.9
96 Фортепіанний ансамбль у складі Камінської Ольги та Кролівець Софії "C0" - 14-17 років Фортепіанні ансамблі 48.8 Лауреат 2 ступеня 48.8
97 Фортепіанний дует "Пара фраз" "C0" - 14-17 років Фортепіанні ансамблі 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
98 Фортепіанний ансамбль "Twenty fingers" "D0" - 18-22 років Фортепіанні ансамблі 49.6 Лауреат 1 ступеня 49.6
99 Фортепіанне тріо "E0" - 23+ років Фортепіанні ансамблі 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0
100 Фортепіанне тріо "Парафраз" "E0" - 23+ років Фортепіанні ансамблі 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
101 Фортепіанний ансамбль "SoNoRe" "E0" - 23+ років Фортепіанні ансамблі 49.9 Лауреат 2 ступеня 50.0 99.9
102 Фортепіанний ансамбль "Експресія" "E0" - 23+ років Фортепіанні ансамблі 49.3 Дипломант 49.3
103 Гаркавець Яна Миколаївна "A2" - 6-7 років Фортепіано з оркестром 49.5 Лауреат 1 ступеня 49.5
104 Шевчук Ніколетта Євгеніївна "B1" - 8-9 років Фортепіано з оркестром 49.9 Лауреат 1 ступеня 49.9
105 Беньковська Дар’я Максимівна "B2" - 10-11 років Фортепіано з оркестром 50.0 Лауреат 1 ступеня; Приз: "Сертифікат на участь у XVI Всеукраїнській музичній олімпіаді “Голос Країни”" 50.0
106 Дорош Софія Володимирівна "B2" - 10-11 років Фортепіано з оркестром 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0 Гран-Прі
107 Будник Каріна Володимирівна "B3" - 12-13 років Фортепіано з оркестром 49.6 Лауреат 1 ступеня 49.6
108 Веретик Олександр Миколайович "C1" - 14-15 років Фортепіано з оркестром 49.6 Лауреат 2 ступеня 49.6
109 Журба Альона Валентинівна "C1" - 14-15 років Фортепіано з оркестром 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0
110 Ань Лу "E0" - 23+ років Фортепіано з оркестром 49.1 Лауреат 3 ступеня 49.1
111 Лу Мінчжен "E0" - 23+ років Фортепіано з оркестром 49.3 Лауреат 2 ступеня 49.3
112 Сунь Цунюе "E0" - 23+ років Фортепіано з оркестром 49.7 Лауреат 1 ступеня 49.7
113 Прядка Денис Вячеславович "D0" - 18-22 років Симфонічне диригування 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0
114 Величко Оксана Геннадіївна "E0" - 23+ років Симфонічне диригування 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0 Гран-Прі
115 Болотян Олександр Євгенійович "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.4 Дипломант 49.4
116 Дарницький Ілля Владиславович "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.8 Лауреат 1 ступеня 49.8
117 Красилич Дарій Дмитрович "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
118 Садихова Софія Русланівна "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.6 Лауреат 2 ступеня 49.6
119 Стаднійчук Тимофій Денисович "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.5 Лауреат 3 ступеня 49.5
120 Тамбовцева Вєроніка Вікторівна "B0" - 8-13 років Композиція: дебют 49.2 Дипломант 49.2
121 Малахова Аліса Владиславівна "C0" - 14-17 років Композиція: дебют 49.4 Лауреат 2 ступеня 49.4
122 Матвійчук Єлизавета Сергіївна "C0" - 14-17 років Композиція: дебют 48.9 Дипломант 48.9
123 Пахомова Мілана Володимирівна "C0" - 14-17 років Композиція: дебют 49.1 Лауреат 3 ступеня 49.1
124 Усатенко Владислав Васильович "C0" - 14-17 років Композиція: дебют 50.0 Лауреат 1 ступеня 50.0 Гран-Прі